Medya 180 Sosyal Medya Hizmetleri , son zamanlarda dijitalleşen dünyanın baş döndüren yeniliklerini ve hızını  arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde yarar, sağlamak için kısa bir zaman önce kurulmuştur. Müşterilerine tiktok instagram twitter facebook gibi çeşitli sosyal medya platformları için beğeni,takipçi ve yorum hizmetleri sunmaktadır. Medya 180, her biri kendi alanında ve kategorisinde profesyonelleşmiş, dijital dünyaya entegre olmuş ve yaratıcı profesyonel bir ekip ile beraber çalışmaktadır.

Bu zamana kadar onlarca firma ve markanın projesini aynı anda yönetmiştir. Medya180, şimdiye kadar oldukça fazla reklam gösterimi ve erişimi sağlamıştır.

Medya 180 ekibi, bir firmanın Instagram Facebook, Twitter için ihtiyacı olabilecek tüm hizmetleri rasyonel, hızlı ve en profesyonel şekilde hayata geçirmek için gece gündüz demeden sürekli çalışmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf çalışma ve ölçeklendirilebilir çalışma prensibi ve yüksek performans odaklı çalışmalarıyla Medya 180, ‘müşterilerinin arkasında değil, Her daim yanındadır’ mottosunu tüm şeffalığı ile çalışma ve iş süreçlerine entegre etmeyi başarmıştır.

•Sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermekte olan Medya 180 Sosyal Medya sektörü büyüdüğü ölçüde büyümeye devam etmektedir.

•Sektördeki en güvenilir, en sağlam en hızlı  adreste olduğunuza canı gönülden inanabilirsiniz.

Piyasada faaliyet gösteren kendilerini Sosyal Medya uzmanı olarak tanımlayan kişilerle çalıştığınızda onlarla iletişim bile kuramazken biz her an 7/24  teknik destek ekibimizle sizlere istediğiniz desteği vermeye hazırız.

•Sektörde en güncel ne değişiklikler en  yakından takip edip, kendimizi güncelledikten sonra size en iyi hizmetleri sunuyoruz. En ufak yaşadığınız sorunda ya da aklınıza takılan soruda lütfen ekibimizle iletişime geçin.

•Sitemiz sizlerin kişisel ve özel bilgilerini saklayabilecek ya da çerez kaydı yapabilecek bir yapıda değildir. Sitemiz üzerinden kullanıcı bilgilerinizi gireceğiniz bir alan bulunmuyor. Ödeme yaparken de verdiğiniz bilgiler site veritabanlarımızda değil kullandığınız bankanın sağladığı güvenceyle korunmaktadır, 

•İşlem sonu faturalarınız e-mail yoluyla sipariş verdikten sonra sizlere gönderilir.

•Fatura alamadıysanız mail adresimize konu ile alakalı bir bilgi maili gönderebilirsiniz. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra  faturanız tarafınıza gönderilecektir.

•Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi, alakanız ve her daim olan desteğinize Teşekkür ederiz.