Ucuz Takipçi Whatsapp Numarası

Türkiye’nin en güvenilir ve ucuz  instagram takipçi satın alma merkezi Medya 180, bu sağlamlığını ve güvenilirliğini sipariş verilen takipçi siparişlerini en hızlı biçimde müşterilerine ilterek kazanmıştır. Bunun dışında Medya 180  aracılığıyla takipçi siparişi veren müşterilerimize talep edenlere yasal bir biçimde irsaliyeli  fatura düzenleyerek kazanmıştır.

Sizde medya180.com adresini ziyaret edip whatsapp en ucuz takipçi paketlerini inceleyerek, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun takipçi paketini satın alabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soruyu 7/24 whatsapp canlı teknik destek hattından bizlere iletebilir, bu sayede profesyonel destek ekibimizden sorununuzun çözümü için yardım alabilirsiniz.

Ucuz Takipçi Whtasapp Numarası Nasıl Satın Alınır?

Whatsapp ucuz takipçi satın alabilmek için; ilk atmanız gereken adım hizmet seçimini yapıp bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçmektir. Hizmetlerimiz; ayrıca İnstagram, Youtube TikTok, Twitter, Facebook ve Twitch olmak üzere 6 farklı kola ayrılmaktadır.

Örneğin; Ucuz bir şekilde  instagramda takipçi satın almak istiyorsunuz diyelim. İlk önce medya180.com  web sitesini ziyaret ederek İnstagram takipçi satın alma paketleri kısmını seçerek ilerlemelisiniz.

Ardından instagram hesabınız için bütçenize en uygun whatsapp ucuz takipçi paketini seçebilirsiniz. Size, hesabınıza ve bütçenize uygun takipçi miktarını belirledikten sonra yapmanız gereken işlem ise bizimle whatsapp numaramız üzerinden iletişime geçmek.

İletişim bilgilerinizi doldurmanız niçin önemli diyorsanız, siparişinizi oluşturduktan siparişinizin durumu hakkında sizlere bilgi verebilmemiz için önemlidir. İletişim bilgileri bölümünü doldurduktan sonra isterseniz tüm kredi kartlarından online ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca  tüm kartlara eft ya da havale  yaparak sosyal medya platformları için whatsapp ucuz takipçi satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Ucuz Takipçi Whatsapp Numarası Satın Almak İçin Gerekenler

Sosyal medya platformları ucuz takipçi satın alma işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz sırada, mutlaka ‘’Kullanıcı Adı’’ ya da ‘’Link'’ gibi zorunlu olan alanları doldurmalısınız.

Whatsapp ucuz takipçi sipariş verme ekranını doldurduktan hemen sonra, bireysel ya da kurumsal sosyal medya hesabınızın gizliliğini ‘’herkese açık’’ konuma getirmelisiniz. (Aksi taktirde sipariş gerçekleşmemektedir ya da gecikmektedir)

Verdiğiniz ucuz takipçi siparişi tamamlanana kadar asla hesabınızın kullanıcı adını değiştirmemelisiniz.

Daha sonrasında ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Bu kısımda tüm bankalar ile çalıştığımızı ve 256 Bit SSL Sertifikalı güvenilir ödeme yöntemlerini kullandığımızı belirtelim.