Twitter Anket Hilesi Nedir?

Twitter anket özelliği, gündemi takip eden ve tweetlerinizi takipçileriyle paylaşan kişiler için Twitter’ın en çok kullanılan özellikleri arasındadır. Anket özelliği kullanımı 2019 yılında bir güncelleme hayata geçirilerek, Twitter hesaplarının kendi tweetleri üzerinden oranları belirleme yapılmasını sağlamaktadır. Yerel ve genel seçimler, piyasaya yeni çıkan uygulama ve şarkı beğenileri, değişik türdeki film önerileri ve özel profillerin kendi hesaplarından anket yapabilmesi sağlanır. Twitter'ın bu özelliği kullanılarak, anket sonucunda ortaya çıkan sonuçlar üzerinden retweet yapılmasıyla gündem olan, gözde hesaplar arasında yer almanız mümkündür. Twitter anket hilesi kullanılarak, twitter hesabınızın fenomen hesaplar arasına girebilmesi için bir fırsat doğacak. Daha fazla twitter kullanıcısının dikkatini çekecektir. Beğeni ve hashtag  potansiyeli artarken Twitterda bulunan mention kullanımıyla twitter hesabınızın takipçisi artacak ve sizde fenomen hesaplar arasında yerinizi alacaksınız 

Twitter Anket Hilesi Nasıl Satın Alınır?

Twitter anket hilesi için twitter profilinizin linki gereklidir. Yalnızca profilinizin linkin vermeniz yeterlidir. Sizlerin hesap bilgileri ve şifrelerine gerek duyulmadan, twitter anket hilesi paketlerinden bütçenize ve hesabınıza en uygun paketi seçebilirsiniz. Twitter profilinize yönlendirme yapan profil linkinizin seçtiğiniz paket ile birlikte paylaşılması yeterli olacaktır. Twitter anket hilesi ücretsiz değildir. Medya 180 üzerinden uygun bir paket seçmeniz ve profil linkinizi paylaşarak sipariş vermeniz gerekir. Twitter anket hilesi paketlerinde birbirinden farklı seçeneklerle  oylama sonucunun da neler olacağını siz belirleyebilirsiniz. Twitter anket hilesi olarak bilinen bu sistemde, 30 dakika içinde profilinize köprü yapılarak, kullanıcıların profilinizde bulunan ankete oy vermesi sağlanacaktır.  

Twitter Anket Hilesi  Alındığı Belli Olur Mu?

Twitter anket hilesi yapıldığının belli olmaması için profilinizin kilitli olmamasına ve kaç takipçiniz olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. % 100 gerçek aktif kullanıcılar oylama yapacağı için hesabınızla ilgili bir sorun yaşanmaz. Medya 180 ile anket paylaşımlarınıza twitter anket hilesi sipariş verme işlemi yapabilirsiniz. Kullanıcılar organik ve aktif Twitter kullanıcısı olarak oylamaya katılmaktadır. Sahte hesaplar ya da botlar  oylamaya katılamayacaktır. Twitter anket hilesi yapmak son derece güvenlidir. Kullanıcı bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapmadan, sadece profil linkiniz üzerinden profilinizdeki ankete yönlendirme yapılır.