İnstagram Otomatik Beğeni Satın Alma

İnstagram üzerinde oluşturulan bir sayfa ya da profil, aldığı beğeniler ve takipçi sayısına göre değer kazanmaktadır. Ancak takipçi sayısı yüksek ve beğeni oranları düşükse bu sayfa ya da profil için ciddi bir sorundur. Çünkü beğeni oranları sayfa ya da profilin ne kadar etkileşim oranına sahip olduğunu gösterir. Eğer beğeni oranları yüksekse bu sayfanın kalitesini arttıracağı gibi öne çıkma ihtimalini de arttıracaktır. İnstagram algoritmaları yüksek ve hızlı beğeni alan içerikleri ön plana çıkarmaktadır. Ancak çok yüksek takipçi sayısına ve etkileşim oranına sahip sayfalar, etkileşim oranı düşük olan sayfaların öne çıkmasını engellemektedir. Çünkü bir içeriğin öne çıkmasındaki temel nokta insanların beğenisidir. İnstagram otomatik beğeni satın alma bu durumun önüne geçilmesinde ve sayfa ya da profilin etkileşim oranının arttırılmasında en etkili yöntemdir. Beğeni sayısı arttığında sayfa ya da profilin etkileşim oranı da artacaktır. Bu sayede içerikler instagram algoritmaları tarafından daha çok öne çıkarılacak ve daha çok insana ulaşma imkanı sağlayacaktır.

Özellikle kaliteli içerikler ya da kaliteli fotoğraflar paylaştığınızı düşünüyor, ancak hak ettiği değeri bulamadığını düşünüyorsanız, İnstagram otomatik beğeni satın alma tam olarak size göre bir işlemdir. Satın alınan beğeniler, dilediğiniz içerikte kullanılabilir ve otomatik olarak artış gösterir. Sayfa ya da profilde bulunan içeriklerin beğeni sayısı otomatik olarak artar.  Aynı zamanda yeni paylaşılacak içeriklerde de beğeni sayısı artar. Bu sayede etkileşim oranı da artar. Özellikle bir içerik hızlı ve çok beğeni aldığında instagram bunu popüler olarak algılar ve daha çok insanın görmesi için öne çıkarır. Bu sayede içerik daha çok insana ulaşır. Buna bağlı olarak ise sayfanın takipçi sayısı, beğeni sayısı ve etkileşim ortanı sürekli olarak artış gösterir. Bir defa öne çıkarılma işlemi başladığında, sayfanın büyümesi durdurulamaz bir hal alır ve sürekli olarak gelişim gösterir. Bu sayede düzenli içerik paylaşarak hem beğeni oranı yüksek tutulur hemde sayfa büyüdükçe daha çok insana ulaşılır. Bir sayfanın kalitesini beğenilerin yükseliği belirler.

Neden Daha Çok Beğeniye İhtiyaç Duyulur ?

Aslına bakıldığında beğeni bir içeriğin instagrama yüklenme amacıdır. Çünkü beğeni ne kadar yüksek olursa sosyal medya kullanıcılarının o kadar dikkatini çekmektedir. Popüler olan her içerik her zaman daha çok ön plana çıkarılır ve her zaman daha çok insana ulaşma imkanı sağlar. Bu sayede sayfa ya da profil daha hızlı bir gelişim gösterir. Hızlı gelişimler beraberinde yeni fırsatları getirir. İnstagtam otomatik beğeni satın alma sayesinde içerikleriniz hak ettiği değeri görecek ve daha çok insana ulaşacaktır. Özellikle az beğeni oranına sahipken, büyük takipçi sayılarına sahip ve çok fazla beğeni alan sayfalarda rekabet etmeniz mümkün değildir. Çünkü her zaman paylaştığı içerikler daha hızlı ve bolca beğeni alacak ve sizin içerikleriniz her zaman geride kalacaktır. Satın alınan otomatik beğeniler sayesinde ise içerikleriniz hızlı ve gerçek kişiler tarafından beğeni aldıkları için öne çıkma fırsatını kolayca yakalayacaktır.

Aynı zamanda instagram üzerinden bir ürün satmak istediğinizde ya da sayfanıza reklam almak istediğinizde beğeni sayıları hayati öneme sahiptirler. Çünkü insanlar bir instagram sayfasından alış veriş yaparken beğeni sayılarına dikkat etmektedir. Eğer bir ürünün beğeni sayısı yüksekse bu ürünün popüler olduğunu düşünerek alışveriş yapmaktadırlar. Bu bağlamda beğeni sayısı yüksek olduğunda sayfa daha güvenilir olarak algılanır.  Aynı şekilde reklam verenler sayfada bulunan içeriklerin beğeni sayısına dikkat etmektedir. Çünkü verecekleri reklamın büyük kitlelere ulaşmasını isterler. İnstagram otomatik beğeni satın alma sayesinde bu gibi yeni iş fırsatlarını da kolayca yakalayabilirsiniz.

3 Dakika Önce