Instagram Gerçek Takipçi Satın Alma

Instagram dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamasıdır. Dünyada en çok kullanılan uygulama olması sayesinde binlerce hatta milyonlarca insana ulaşma imkanı sağlar. Instagram üzerinden işler kurulabilir, ürün satışı yapılabilir, eğlence sayfaları tasarlanabilir ya da herhangi bir amaç için bir profil tasarlanabilir. Ancak günümüzde çok yüksek takipçiye sahip sayfalar yüzünden yeni kurulan ve az takipçiye sahip sayfalar ön plana çıkmamakta ve gelişememektedir. Çünkü büyük kitlelere sahip sayfaların etkileşim oranı çok daha fazladır. Bu sayede algoritmalar bu sayfaların içeriklerini daha çok ön plana çıkarır.

Satın alınan takipçiler tamamen gerçek hesaplardan oluşmakta ve sayfanızda her zaman etkileşim halinde olmaktadır. Bu sayede sayfanız daha çok ön plana çıkar ve büyük sayfaların altında ezilmemiş olur. Büyük kitlelere sahip sayfalardaki etkileşim oranı yakalanmadığı sürece instagram uygulamasının keşfet bölümüne düşmek oldukça zordur. Bu içerik üretimi için harcadığınız emeğin karşılığını alamamanıza sebep olur. Ancak instagram gerçek takipçi satıl alma işlemi ile tamamen gerçek kişilerden oluşan takipçileri satın alarak hızlı bir gelişim sağlayabilirsiniz. Bu takipçiler tamamen gerçek hesaplardan oluştuğu için sayfanızı takip ettiklerinde etkileşim ve beğeni oranı da aynı orantıda artacaktır. Bu şekilde algoritmalar üretilen içerikleri daha çok ön plana çıkaracak ve satın alınan takipçilerin yanında yeni insanlarda sizi bulacak ve takip edecektir.

Neden Çok Takipçiye İhtiyaç Var ?

Instagram sosyal medya ortamının en büyük ve en çok kullanıcı içeren uygulamasıdır. Burada çok büyük takipçi sayısına sahip sayfalar veya profiller bulunmaktadır. Takipçi sayısı fazla olduğunda etkileşim ve beğeni sayısı da aynı oranda artış gösterir. Bu sayede instagramın algoritmaları insanların hızlı bir şekilde etkileşime geçtiği ve beğendiği içerikleri daha çok ön plana çıkarır. Eğer az takipçiye sahipseniz sürekli yerinizde saydığınız bir durum ortaya çıkar. Takipçiniz artmayacak hatta zaman geçtikçe azalacaktır. Çünkü insanlar popüler olan şeyleri daha çok sevmekte ve takip etmektedir. Instagram gerçek takipçi satın alma sayesinde hızlı bir şekilde takipçi sayısını arttırabilirsiniz. Bu takipçiler sahte ya da boş hesaplardan oluşmadığı için etkileşim oranınızın da artmasını sağlar. Bu sayede takipçi sayısı fazla ve buna bağlı olarak etkileşim oranı yüksek sayfalar ile daha fazla rekabet etme şansınız olur. Ürettiğiniz kaliteli içerikler ya da profilde yer alan kaliteli fotoğraflar daha çok insana ulaşma  şansı yakalar. Takipçi sayısı ile doğru orantılı olarak artan etkileşim, satın aldığınız takipçilerin diğer takipçileri de sayfanıza çekmesine neden olacaktır.

Instagram gerçek takipçi satın alma sayesinde sayfa ya da profili çok hızlı bir şekilde geliştirebilir ve bu gelişim sayesinde daha da çok insana ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bir ürün satışı odaklı bir sayfa kurmak istiyorsanız, insanlar ürünleri satın almadan önce sayfanın takipçi sayısına dikkat etmektedir. Eğer takipçi sayısı fazla ise sayfayı daha güvenilir olarak görmekte ve alışveriş yapmaktadır. Yüksek takipçi sayısına sahip sayfalar reklam verenlerinde dikkatini çekmektedir. Çünkü reklam verenler sayfanın takipçi sayısına ve etkileşim oranına göre teklifte bulunmaktadır. Eğer takipçi sayısı ve etkileşim oranı yüksekse reklam alma oranı da artar.

Instagram gerçek takipçi satın alma sayesinde yüksek takipçiye sahip sayfalar arasında hızla yerini alabilir ve sahip olduğun etkileşim oranı ile yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Yüksek takipçi sayısı beraberinde yeni takipçileri de getireceği için sayfa ya da profil sürekli olarak gelişim gösterir. Bu gelişim sayesinde sürekli ön plana çıkma şansı yakalanır.

3 Dakika Önce